O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem, który stworzył profesjonalne, dobre studio tatuażu w Warszawie. Stało się ono unikatowym miejscem na tatuażowej mapie stolicy. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i profesjonalne podejście do Waszych wymagań. Nasi doświadczeni artyści służą radą i pomocą przy realizacji projektów. Zapraszamy wszystkich pasjonatów tatuaży, zarówno tych, którzy chcą stworzyć kolejne dzieło, jak i tych, którzy dopiero zaczynają tę wspaniałą przygodę i jest to ich pierwszy tatuaż.

Wykonaj wymarzony tatuaż w Warszawie

Underdog Warsaw Tattoo to studio, gdzie zawsze jesteście mile widziani, w którym w przyjaznej atmosferze i w profesjonalny sposób stworzymy Wasze wymarzone tatuaże, a także z chęcią odpowiemy na nurtujące Was pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Dokładamy starań, aby wszystkie czynniki – ceny tatuażu, wzory, szczegóły wykonania – w pełni odpowiadały Waszym potrzebom. Urzeczywistniamy wyjątkowe wizje i przenosimy je na skórę. Najważniejszy jest dla nas efekt końcowy – to, abyście byli całkowicie zadowoleni z wykonanego projektu. Dlatego tworzymy wyjątkowe studio tatuażu w Warszawie, ponieważ wiemy, że klimat i charakter miejsca tworzą ludzie. Dlatego nasi tatuatorzy to artyści z pasją oraz doświadczeniem, którzy wkładają w swoje dzieła całe serce. Jeśli interesuje Cię dobre studio tatuażu w Warszawie, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami w celu ustalenia niezbędnych szczegółów.

Poznaj artystów naszego studio tatuażu w Warszawie

Nasi artyści specjalizują się w różnorodnych stylach, dzięki czemu doskonale znają tajniki swojej pracy i potrafią stworzyć wyjątkowe dzieło sztuki, które będzie się doskonale prezentować na przestrzeni lat. Zapraszamy do zapoznania się z galeriami naszych tatuatorów – wtedy będziecie mogli ocenić, czy dany artysta zrozumie Wasz zamysł i czy dobrze będzie Wam się współpracować. W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu – wspólnie omówimy Twoje oczekiwania i nasze możliwości, ustalimy szczegóły i stworzymy wzór, który będziesz nosić z dumą i radością.

Dzieło sztuki na Twojej skórze – tatuaż Warszawa

Tatuaż to sztuka znana od wieków, dzięki której możesz wyrazić siebie i pokazać swoją niepowtarzalność. To nie tylko ozdoba pojawiająca się na skórze – to indywidualny manifest tego, co jest dla Ciebie najważniejsze. Dlatego wybór odpowiedniego wzoru lub stworzenie projektu zgodnego z Twoimi oczekiwaniami są tak istotne. W końcu tatuaż będzie towarzyszył Ci już zawsze i ma on odzwierciedlać to, co jest dla Ciebie ważne i piękne. Nie tylko to, co przedstawia tatuaż ma znaczenie – wybór odpowiedniej techniki to kolejny czynnik, od którego zależy udane wykonanie kompozycji. Tatuaż realistyczny, dotwork, old school – to tylko niektóre techniki, które możesz brać pod uwagę przy planowaniu wykonania tatuażu. Mając na uwadze Twoje potrzeby i oczekiwania, włożyliśmy całą naszą pasję i doświadczenie w stworzenie miejsca, jakim jest profesjonalne studio tatuażu w Warszawie. Dzięki dynamicznemu rozwojowi staliśmy się widocznym punktem na tatuażowej mapie Warszawy.

Odkryj dobre studio tatuażu – Warszawa

Dobre studio tatuażu charakteryzuje się przede wszystkim profesjonalnym podejściem do oczekiwań każdego Klienta. Zapewniamy nie tylko najwyższej jakości wykonanie tatuażu, ale też przyjazną atmosferę – w naszym studiu poczujesz się jak u siebie. Nasi specjaliści to doświadczeni artyści, swobodnie poruszający się między różnymi stylami, dzięki czemu tworzą prawdziwe dzieła sztuki na skórze, które cieszą oko nawet po upływie wielu lat. Możesz również liczyć na porady dotyczące projektu i jego realizacji oraz odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania. Abyś podjął najlepszą decyzję co do wyboru tatuażysty, zachęcamy do zapoznania się z galeriami prac naszych artystów. Każdy z nich posiada swój unikalny styl, dlatego sam najlepiej ocenisz czy tatuażysta zrozumie i poczuje Twoją wizję i stworzy wymarzone dzieło. W celu omówienia Twoich oczekiwań oraz szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do Underdog Warsaw Tattoo

Underdog Warsaw Tattoo to dobre studio tatuażu w Warszawie, z którego wyjdziesz nie tylko zadowolony z usługi wykonania wymarzonego projektu, ale i odmieniony o nadzwyczajne doświadczenie. Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i oferujemy najwyższą jakość, nietuzinkowe projekty oraz rozsądne ceny. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tatuażem i zastanawiasz się nad pomysłem, przyjdź do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Pomożemy Ci również w przygotowaniu projektu, który najlepiej odpowiadać będzie Twojej wizji. Zapraszamy wszystkich entuzjastów sztuki, jaką jest tatuaż, którzy chcą zaznaczyć swoją indywidualność i wyjść wysoce zadowoleni ze studia z pierwszym lub kolejnym dziełem na skórze!

Kontakt

 

Dane adresowe:

Hoża 41/16C

2 piętro, domofon 163
00-681 Warszawa (Śródmieście)
tel. 883 190 680

Godziny otwarcia studia:
Poniedziałek-Piątek - 11:00 - 17:00
Sobota - 11:00 - 15:00
Niedziela - Zamknięte

Recepcja czynna:
Poniedziałek – Piątek – 12:00 – 17:00
Sobota – 12:00 – 15:00

Zapraszamy na nasz Fan Page i Instagram:Aktualności

Zobacz najświeższe prace naszych artystów i aktualności z życia studia.