O nas

Jest wiele sposobów na to, aby wyrazić swoją osobowość, pokazać kreatywność czy wyróżnić się z tłumu. Tatuaż jest jednym z nich, nic więc dziwnego, że od wieków wykonują go ludzie na całym świecie. Ozdoba na skórze może być wykonana w różnych stylach i technikach, co wymaga nie tylko inwencji, ale przede wszystkim doświadczenia, dlatego najważniejsze jest, aby wybrać profesjonalne studio tatuażu – a takim jest Underdog Tatoo Gallery. Powstało ono z zamiłowania do sztuki, jaką jest cały proces tworzenia tatuaży, a także z potrzeby stworzenia miejsca, które będzie nastawione na dobry kontakt oraz zadowolenie osób, decydujących się na ten ważny krok, jakim jest wykonanie dzieła na własnej skórze. Jeśli pragniesz znaleźć dobre studio tatuażu we Wrocławiu, koniecznie odwiedź Underdog Tatoo Gallery.

Artyści, którzy tworzą studio tatuażu – Wrocław

Nasze studio tatuażu we Wrocławiu tworzą artyści z pasją, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Te dwa czynniki – miłość do swojej pracy oraz profesjonalizm, przekładają się na tworzenie unikatowych projektów, które cieszą oko przez długie lata, zachowując intensywność barw. Porozumienie pomiędzy artystą, a Klientem jest kluczem do powstania wspaniałego tatuażu. Każdy z tatuażystów prezentuje własny, unikalny styl wypracowany przez lata, jednak dzięki nieograniczonej wyobraźni jest w stanie dopasować wzór do Twoich oczekiwań i wizji. Zapraszamy zatem na konsultacje, aby wspólnie stworzony projekt był Twoją wymarzoną ozdobą skóry.

Stwórz swój wymarzony tatuaż we Wrocławiu

Naszą największą satysfakcją i siłą napędową jest Twoje zadowolenie oraz zapisanie się w pamięci jako dobre studio tatuażu, do którego warto wracać. Dlatego oferujemy najwyższą jakość wykonywanych usług. Poprzez tatuaż możesz wyrazić to, co naprawdę jest dla Ciebie ważne. Zależy nam więc na doskonałej jakości i precyzyjnym odwzorowaniu przygotowanego projektu, aby wykonanie tatuażu było prawdziwie spełnionym marzeniem, które towarzyszyć Ci będzie przez kolejne lata. Wybór techniki to kolejny, niezwykle istotny aspekt, który przyczyni się do jego wyglądu. Jeśli nie masz pewności co do właściwego wyboru, z chęcią doradzimy, która technika najlepiej odpowiadać będzie Twojemu zamysłowi. Jeśli Twym miejscem zamieszkania jest Wrocław, studio tatuażu Underdog Tatoo Gallery czeka na Ciebie!

Przekonaj się na własnej skórze

Underdog Tattoo Gallery to nie jest zwykłe studio tatuażu we Wrocławiu. To miejsce stworzone z pasją dla ludzi, którzy tak jak my uwielbiają ozdabianie swojej skóry za pomocą tej wyjątkowej sztuki. Jeśli planujesz swój pierwszy tatuaż, koniecznie wykonaj go pod okiem naszych profesjonalistów. Zajmą się oni nie tylko samym wykonaniem, ale także pomogą stworzyć zgodny z Twoimi wyobrażeniami projekt, doradzą, odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą Ci przygotować się do rozpoczęcia tej niezwykłej przygody. Chcąc wykonać tatuaż nie musisz mieć gotowego pomysłu. Przyjdź do nas, a stworzymy go wspólnie! Zapewniamy przyjazną atmosferę i satysfakcję z wykonanego dzieła. Zapraszamy wszystkich pasjonatów tatuażu do naszego świata!

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Ofiar Oświęcimskich 19 (piętro 2)
50-059 Wrocław (Stare Miasto)
tel. 794 160 339

Godziny otwarcia studia:
10:00-19:00

Recepcja czynna:
11:00-17:00

Zapraszamy na nasz Fan Page i Instagram:Aktualności

Zobacz najświeższe prace naszych artystów i aktualności z życia studia.