O nas

Jest wiele sposobów na to, aby wyrazić swoją osobowość, pokazać kreatywność czy wyróżnić się z tłumu. Tatuaż jest jednym z nich, nic więc dziwnego, że od wieków wykonują go ludzie na całym świecie. Ozdoba na skórze może być wykonana w różnych stylach i technikach, co wymaga nie tylko inwencji, ale przede wszystkim doświadczenia, dlatego najważniejsze jest, aby wybrać profesjonalne studio tatuażu – a takim jest Underdog Tatoo.

Nasz salon tatuażu tworzą artyści z pasją, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Te dwa czynniki – miłość do swojej pracy oraz profesjonalizm przekładają się na tworzenie unikatowych projektów, które cieszą oko przez długie lata, zachowując intensywność barw. Naszą największą satysfakcją i siłą napędową jest Twoje zadowolenie oraz zapisanie się w pamięci Klienta jako dobre studio tatuażu, do którego warto wracać, dlatego oferujemy najwyższą jakość wykonywanych usług.

Porozumienie pomiędzy artystą a Klientem jest kluczem do powstania wspaniałego tatuażu. Każdy z tatuażystów prezentuje własny, unikalny styl wypracowany przez lata, jednak dzięki nieograniczonej wyobraźni jest w stanie dopasować wzór do Twoich oczekiwań i wizji. Zapraszamy zatem na konsultacje, aby wspólnie stworzony projekt był Twoją wymarzoną ozdobą skóry.

Underdog Tattoo Gallery to nie jest zwykłe studio tatuażu. To miejsce stworzone z pasją dla ludzi, którzy tak jak my uwielbiają ozdabianie swojej skóry za pomocą tej wyjątkowej sztuki. Zapewniamy przyjazną atmosferę i satysfakcję z wykonanego dzieła. Zapraszamy wszystkich pasjonatów tatuażu do naszego świata!

Kontakt

Dane adresowe:

ul. Ofiar Oświęcimskich 19 (piętro 2)
50-059 Wrocław (Stare Miasto)
tel. 794 160 339

Godziny otwarcia studia:
10:00-19:00

Recepcja czynna:
11:00-17:00

Zapraszamy na nasz Fan Page i Instagram:Aktualności

Zobacz najświeższe prace naszych artystów i aktualności z życia studia.